Produkty

Program produkcji – systemy kominowe ECO-sam

Kominy są produkowane w dwóch wersjach STANDARD i SPECIAL, w zakresie średnic Ø140 - Ø200. Ich konstrukcja jest oparta na sprawdzonym trójwarstwowym systemie. Wysokiej jakości ceramiczna rura jest ocieplona warstwą wełny skalnej i zamknięta w keramzytowym pustaku. Kominy są gazoszczelne, kwasoodporne, odporne na pożar sadzy i wilgoć. Są dostosowane do suchych i mokrych spalin. Wkłady kominowe są objęte 25 letnią gwarancją. Komin jako kompletny system posiada znak CE.

Komin ECO-sam STANDARD Do odprowadzanie spalin z węgla i drewna o wilgotności do 20% (stan powietrzno-suchy). Praca w warunkach bez kondensacji.
Komin ECO-sam SPECIAL Do odprowadzania spalin z węgla, miału węglowego, drewna (suchego i mokrego), ekogroszku, pellet, oleju opałowego i gazu. Praca wszędzie tam gdzie ze względu na zastosowane paliwo lub warunki zewnętrzne jest możliwa kondensacja.
System wentylacji DUO Lekkie podwójne keramzytowe pustaki przeznaczone do budowy kanałów wentylacji grawitacyjnej. Wymiarowo dostosowane do kominów ECO-sam dzięki czemu tworzą razem jednolity system kominowo-wentylacyjny. Podwójna środkowa ścianka umożliwia rozcięcie pustaka na dwa jednokanałowe pustaki.

Program produkcji – betoniarnia

Beton towarowy Beton w klasie C8/10 – C25/30 (B10-B30) o różnej   konsystencji i zawartości dodatków chemicznych.
Strop Teriva Pustaki i belki stropowe Teriva.
Elementy betonowe Atestowane bloczki betonowe, keramzytowe bloczki fundamentowe, obrzeża chodnikowe, krawężniki drogowe, płyty ażurowe, koryta ściekowe.